S samurai88 Jäsen Viestejä 29 16 Syyskuu 2025 #1 Moi, voisiko joku ystävllisesti kertoa, miten tapahtuu, kun ei itseltä onnistu............... eli miten sen saa kiinni, että on myös kiinni siellä umpion reiässä? Eli vaatiiko puskurin ja umpion irroittamisen ? Kiitos paljon!!!
Moi, voisiko joku ystävllisesti kertoa, miten tapahtuu, kun ei itseltä onnistu............... eli miten sen saa kiinni, että on myös kiinni siellä umpion reiässä? Eli vaatiiko puskurin ja umpion irroittamisen ? Kiitos paljon!!!
MTI Aktiivinen jäsen Viestejä 2 143 16 Syyskuu 2025 #2 Säädä tanko pisimmilleen, pidä liikkuvasta heijastinyksiköstä kiinni ja työnnä paikoilleen. Sitten kiertämällä lampun runkoon.
Säädä tanko pisimmilleen, pidä liikkuvasta heijastinyksiköstä kiinni ja työnnä paikoilleen. Sitten kiertämällä lampun runkoon.
S samurai88 Jäsen Viestejä 29 17 Syyskuu 2025 #3 Juu, juuri noin olen yrittänyt. No, täytyy yrittää lisääää....................... Kiitos anyway neuvosta!!
Juu, juuri noin olen yrittänyt. No, täytyy yrittää lisääää....................... Kiitos anyway neuvosta!!