J jamppa Nuorempi jäsen Viestejä 20 15 Huhtikuu 2007 #1 mikähän mun safranessa on kun siinä puhallin huutaa kokoajan täysillä. sitten se sammuu ku ottaa 40A sulakkeeen pois.. se siis huutaa vaikka ei oo virratkaan päällä:/
mikähän mun safranessa on kun siinä puhallin huutaa kokoajan täysillä. sitten se sammuu ku ottaa 40A sulakkeeen pois.. se siis huutaa vaikka ei oo virratkaan päällä:/
J joksa Vieras 15 Huhtikuu 2007 #2 Vs: safranen puhallin Virtalukon pohja tai koko laitos? Eikait sieltä muuten virtaa mene puhaltimelle?
Vs: safranen puhallin Virtalukon pohja tai koko laitos? Eikait sieltä muuten virtaa mene puhaltimelle?
Ylläpitäjä Ylläpitäjä Ylläpidon jäsen Viestejä 228 16 Huhtikuu 2007 #3 Vs: safranen puhallin Aihe lukittu, koska samainen kysymys löytyypi myös täältä: http://renaultkeskustelu.net/foorumi/index.php?topic=276.0 Jatketaan keskustelua siellä.
Vs: safranen puhallin Aihe lukittu, koska samainen kysymys löytyypi myös täältä: http://renaultkeskustelu.net/foorumi/index.php?topic=276.0 Jatketaan keskustelua siellä.