K kanosmn Nuorempi jäsen Viestejä 6 29 Syyskuu 2012 #1 Aika hauska toi vasen takaoven sähkölasi, se laskeutuu ihan normaalisti mutta ei nosta. Nosto tapahtuu kuskinovesta mutta siitä ei taas laske... kaikenlaista.
Aika hauska toi vasen takaoven sähkölasi, se laskeutuu ihan normaalisti mutta ei nosta. Nosto tapahtuu kuskinovesta mutta siitä ei taas laske... kaikenlaista.
A a.e Aktiivinen jäsen Viestejä 1 427 30 Syyskuu 2012 #2 Vs: Renault Magane II break takaoven sähkölasi Oletko kokeillut putsata noita kytkimiä jos auttais tuolla ohjetta purkamiseen. http://renaultkeskustelu.net/foorumi/index.php?topic=37.0
Vs: Renault Magane II break takaoven sähkölasi Oletko kokeillut putsata noita kytkimiä jos auttais tuolla ohjetta purkamiseen. http://renaultkeskustelu.net/foorumi/index.php?topic=37.0