Laguna 2 sisävalot

cafi

Nuorempi jäsen
Viestejä
22
Mikä ohjaa sisävaloja rele vai älyboksi? Jos se on rele niin mistäköhän sen löytäisi. Eivät sammu . On aika paskamainen ajella jalkatilan valot päällä. >:(
 

JaLe

Aktiivinen jäsen
Viestejä
684
Vs: Laguna 2 sisävalot

Käsittääkseni oven lukkolaiteessa sijaitsee tuo sisävalon katkaisin, eli vika voisi olla sieläkin.. Kai.. Ensiapuna kannattaa ottaa vaikka ne 5w polttimot pois sieltä jalkatilan valoista... ::)
 

ALI_HASSAN

Jäsen
Viestejä
261
Vs: Laguna 2 sisävalot

Ite myös ihmettelin tässä loppukesästä samaa vikaa omassa Lagunassa. Mutta korjasin kortinlukijan ja auto on toiminut siitä lähtien. Niin, ainakin sen kortinlukijan osalta. Mikäli kortinlukija on ehjä, auto starttaa nappia näpäyttämällä ja jos siinä on tämä vika (mikä siinä tod.näk. on) niin nappia pitää painaa pohjassa. Tästäkin on ollut juttua foorumilla aikaisemmin.
 
Ylös Bottom