Hallu sanoi:Juu eli onko kellään havaintoa minne on ko. liitin jemmattu?
deore sanoi:Hallu sanoi:Juu eli onko kellään havaintoa minne on ko. liitin jemmattu?
Eipä ole, mutta kakkosmallissa sähköt otettiin tavaratilan vasemman posken verhoilujen alta erillisellä vetokoukun sähkösarjalla.
deore sanoi:Hallu sanoi:Juu eli onko kellään havaintoa minne on ko. liitin jemmattu?
Eipä ole, mutta kakkosmallissa sähköt otettiin tavaratilan vasemman posken verhoilujen alta erillisellä vetokoukun sähkösarjalla. Tuon sähkösarjan mukana tuli hyvät ohjeet, jossa näkyi myös kysymäsi liittimen sijainti. Hyvä arvaus on että liitin on kontin vasemmassa seinässä, mutta ainahan voit käydä kysymässä merkkiliikkeestä tuota vetokoukun sähkösarjan ohjetta, jos et saa parempaa tietoa.
Hallu sanoi:Jos vaikka asentaa yleisjohtosarjalla niin kyllä kai johdotus kannattaa laittaa siitä liittimestä eikä rapsia ryöstäjillä takavalojen johdoista :
Mäkin tilasin releboksin jolla itse nuo tuunaan, 20€ vs 170€ niin pääsee siinä tuntipalkoille![]()
Hallu sanoi:Juu seillähän se on kuten kuvasta näkyy, liitin numeru R360.
Ihan hyvä tuo Visu, selkeet kaaviot yms.
Suomenkielinen jos haluaa, pyörii DVD asemassa eli ei asennusta.
Tuolta nappasin sen, paljon relluun liittuvää tavaraa...jos jotain kiinnostaa, ehkä jotain hyödyllistä.
http://filecrop.com/search.php?w=renault&size_i=0&size_f=100000000&engine_r=1&engine_m=1&engine_h=1