P pallomobiili Nuorempi jäsen Viestejä 9 6 Lokakuu 2013 #1 kangoon töötti ei toimi.sulake on ehjä.mikä nyt neuvoksi.ei mistään hanikasta rääkäse.
muski Aktiivinen jäsen Viestejä 770 12 Lokakuu 2013 #2 Vs: kangoo 99 töötti Moi. Töötti itsessään rikki tai liitin, joka tulee torveen kiinni, on hapettunut... Ei ollenkaan uusi vika Renaultin liitännöissä
Vs: kangoo 99 töötti Moi. Töötti itsessään rikki tai liitin, joka tulee torveen kiinni, on hapettunut... Ei ollenkaan uusi vika Renaultin liitännöissä
S skara Aktiivinen jäsen Viestejä 2 190 12 Lokakuu 2013 #3 Vs: kangoo 99 töötti Juu, tööttiinhän pitää tulla jatkuva virta kun on virrat päällä, nappia painamalla sinne sit esiintyy maatto, näin yleisesti, voi olla toisinkin päin. Jos sielä on yksinapainen töötti, sillon sinne pitää tulla virta kun nappia painaa.
Vs: kangoo 99 töötti Juu, tööttiinhän pitää tulla jatkuva virta kun on virrat päällä, nappia painamalla sinne sit esiintyy maatto, näin yleisesti, voi olla toisinkin päin. Jos sielä on yksinapainen töötti, sillon sinne pitää tulla virta kun nappia painaa.
P pallomobiili Nuorempi jäsen Viestejä 9 27 Lokakuu 2013 #4 Vs: kangoo 99 töötti yksinapainen tööti on ja ei tule virtaa töötätessä.sulake ehjä.onko relettä missään.
Vs: kangoo 99 töötti yksinapainen tööti on ja ei tule virtaa töötätessä.sulake ehjä.onko relettä missään.